הסיפור שלנו

קחו קנקן גדול של נוסטלגיה, מיזגו לתוכו ביד נדיבה רומנטיקה,
תבלו במעט וינטג’ ורטרו, הוסיפו חיבה עזה לצבע וטקסטורה והקפדה על דיטיילים ובזקו מעל תשוקה לאופנה…
טעימה מהקוקטייל שנוצר תכניס אתכם אל תוך עולמה של נעמה בצלאל.
נעמה בצלאל, בוגרת המחלקה לעיצוב שנקר,
מבכירת מעצבות האופנה בישראל, נולדה בירושלים
ובהמשך גדלה בהרצליה.
את אהבתה לאסתטיקה ירשה מאמה המוכשרת במלאכות התפירה, ריקמה וסריגה.

נעמה הקימה את בית האופנה הנושא את שמה ב-1993, שנתיים לאחר סיום לימודיה בשנקר. כיום היא מנהלת רשת בת 7 חנויות וסטודיו רחב ידיים, ממנו היא משגרת קולקציות נשיות ומחמיאות ליום ולערב.

כתב ידה העיצובי של המעצבת הוא אחד המזוהים והמוערכים בעולם האופנה הישראלי,
כשהיא מצליחה להביא בכל עונה פרשנות מחודשת ועדכנית למגמות אופנתיות משנות ה-20
עד שנות ה-70 של המאה ה-20, איתן היא מתכתבת ביצירתה.

נעמה בצלאל מעצבת פריטים על-זמניים המנצחים במבחן הזמן, העונות והטרנדים החולפים ובאותה עת הם עדכניים,עכשוויים ומדויקים.

נעמה בצלאל בנתה מותג עם זהות ברורה ומוגדרת. הגזרות שלה קרובות ומדויקות על הגוף ולצידן גזרות משוחררות יותר. היא שמה דגש על נוחות הבגד והבד ולוקחת בחשבון את צרכי האשה המודרנית הזקוקה לבגד שישרת אותה נאמנה מבוקר עד ערב ושבו תרגיש מוחמאת ומסוגננת.

כמו כן היא מרבה בשימוש במוטיבים מעולם הילדות כגון צווארוני בייבי,פפיונים ושימוש רב בהדפסיי נקודות ודפוסים נאיביים אחרים כגון פרחים,פפיטה, פירות,דובדבנים וצורות גיאומטריות. הבגדים שלה משדרים נאיביות לצד עוצמה, רכות ועדינות לצד חוזק ואסרטיביות. ניגודים אלו בעיצוביה, משקפים את האישה המודרנית הרכה והנשית מחד והחזקה והאסרטיבית מאידך.

נעמה בצלאל פונה לנשים בעלות מודעות לעצמן ולסביבה, עצמאיות, דעתניות ואינטליגנטיות המחפשות בגד נוח ומחמיא שתוכלנה לבטא את אישיותן באמצעותו.

הדגמים המגוונים פונים לנשים צעירות ומבוגרות כאחד, משנות ה-20 ועד שנות ה-70 לחייהן, רזות ומלאות כאחד, בטווח רחב של מידות 36-46. הגזרות השונות מתחשבות בקימורי הגוף הנשי, מבליטות את מה שכדאי  ומסתירות אי שלמות, בו זמנית.

עיצוביה של נעמה בצלאל מושפעים מחוויות אישיות, מקומות בהם ביקרה, סיטואציות והתנסויות, קונפליקטים בחייה, ספרים, מוסיקה,תערוכות, טיולים בעולם ,סרטי קולנוע ותרבות בכלל.

את חיבתה לאספנות ולסיורים בשווקי פשפשים בארץ ובעולם ניתן לראות בחנויותיה, פנינות עיצוביות בהן ניתן להתרשם מאוספים שונים של המעצבת שלוקטו ביד אוהבת ועין חדה.

“בעולם של שפע אינסופי, של מגמות חולפות של רעש ובלבול, אני מזמינה אותך לבועה הפרטית שלי, המביאה את ניחוח העבר אל ההווה עם התאמה עכשווית ועדכנית”.